Wszystko, co chciałbyś wiedzieć, ale nie ośmielisz się zapytać

1.

Chcę zamówić u was usługę. Od czego zaczynamy?

Podziel się z nami swoim pomysłem. Opowiedz nam o swoich potrzebach, a także kto i w jaki sposób będzie korzystał z aplikacji. Najszybszym sposobem będzie wypełnić formularz, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Napisz do nas na [email protected] i poproś o link.

2.

Co z kodem i prawami autorskimi, kiedy już zbudujecie moją aplikację?

Prosta sprawa – wszystko należy do Ciebie. Na zawsze. Otrzymujesz kod źródłowy i prawa do produktu. Wszystko jest spisane w umowie, którą podpisujemy na samym początku naszej współpracy.

3.

Czy cena zawiera gwarancję?

Jasne, że tak. Po uruchomieniu aplikacji otrzymasz 12-miesięczną gwarancję. Jakieś problemy lub usterki, których nie zauważyliśmy podczas testów? Rozwiążemy je dla Ciebie. JAK NAJSZYBCIEJ.

Potrzebujesz od nas szczególnej uwagi i dodatkowych korzyści? Bez problemu! Zapytaj o umowę o gwarantowanym poziomie usług (SLA).

4.

Chciałbym w przyszłości rozwinąć aplikację. Czy to będzie możliwe?

Oczywiście. Zawsze upewniamy się, że wykorzystujemy nowe technologie oraz popularne języki programowania, tak samo jak frameworki, które można po czasie rozwijać. Jesteśmy dobrzy w tym, co robimy i tak samo dobry jest nasz kod.

5.

W jaki sposób wyceniacie Waszą pracę?

Lubimy proste rozwiązania. Dlatego preferujemy stałą cenę za godzinę naszej pracy. Mówisz nam, czego oczekujesz i my to wyceniamy. Bez małego druczku. I już.

6.

Czy pomagacie z grafiką?

Możesz liczyć na nas także w kwestii grafik i szaty graficznej. Nasi projektanci UX/UI są specjalistami w swojej dziedzinie.

7.

Czy możecie pomóc mi z marketingiem mojej aplikacji?

Różne aplikacje wymagają różnych strategii marketingowych, a my nie jesteśmy ekspertami od marketingu. Na szczęście znamy osoby, które mogą ci pomóc i bardzo chętnie przekażemy ci kontakt do nich.

8.

Chciałbym duży i kompleksowy system. Jesteście w stanie go stworzyć?

Jasne, że tak. Uwielbiamy projekty, które trwają dłużej 3 miesiące i wymagają zaangażowania większego zespołu. Wyzwania, jakimi jest tworzenie aplikacji takich jak Uber, Tinder i inne popularne aplikacje, które służą milionom użytkowników, dają nam dużo radości. Dla takich aplikacji, korzystamy z rozwiązań cloud, które pozwalają na to, żeby aplikacja była wykorzystywana przez wielu użytkowników jednocześnie.

Nie znalazłeś odpowiedzi, której szukałeś? Nie ma problemu. Daj nam znać, a my odezwiemy się do ciebie tak szybko, jak to będzie możliwe.

Nie znalazłeś odpowiedzi, której szukałeś?
Nie ma problemu. Daj nam znać, a my odezwiemy się do ciebie tak szybko, jak to będzie możliwe.

Skontaktuj się z nami