9 kroków, czyli jak współpracuje się z itCraft

Krok 1.

Zaczynamy podróż

Mówi się, że nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Jeżeli nas znalazłeś, to znaczy, że masz go za sobą. Od teraz wspólnie będzie zmierzać w stronę Twojego celu: w pełni działającej aplikacji. Dojdziemy do niego najlepszą możliwą drogą: drogą itCraft.

Krok 2.

Bezpieczeństwo

Współpraca wymaga zaufania. Wiemy, że Twój pomysł jest dla Ciebie unikatowy i taki też jest dla nas. Dlatego też oferujemy Ci “ubezpieczenie podróżne”, czyli pełną poufność zagwarantowaną umową.

Krok 3.

Poznajemy Twoje cele

Najprawdopodobniej zadawałeś sobie pytania, które teraz my zamierzamy Ci zadać. Dlaczego chcesz stworzyć aplikację? Jaki problem rozwiązuje? Jaka jest jej wartość dodana? Kto i kiedy będzie z niej korzystał? I wiele innych. Chociaż może Ci się to wydać to męczące, pomoże nam zrozumieć Twój sposób myślenia. Będziemy wiedzieli, jak możemy Ci pomóc.

Krok 4.

Cena & plan działania

Im więcej dowiemy się na temat tego, co chciałbyś osiągnąć, tym bardziej szczegółową wycenę otrzymasz. Całkowita cena za aplikację zostanie podzielona na ceny częściowe za moduły i kamienie milowe, które uzgodnimy na początku. Wtedy też rozłożymy płatność na mniejsze części, dzięki czemu będziesz płacić tylko za to, co zostało wykonane i z czego jesteś zadwolony/a.

Krok 5.

Twoja propozycja wartości

Zawsze zaczynamy od analizy Twojej propozycji wartości. Tworząc persony i historie użytkowników Twojej aplikacji już na samym początku, jesteśmy wstanie przewidzieć potencjalne problemy. Spędzimy wiele czasu dyskutując i omawiając Twój pomysł, ale będzie warto. Ostatecznie, albo potwierdzimy Twoją propozycję wartości, albo wspólnie wypracujemy lepsze rozwiązanie.

Krok 6.

Budujemy doświadczenia

Twoja aplikacja będzie tak dobra, jak doświadczenie, które zaoferuje. Dlatego nasi projektanci dołożą wszelkich starań, aby było ono jak najlepsze. Zaprojektują mapę UX, przygotują szkielet projektu oraz branding, a także pełną makietę. Wszystko to z uwzględnieniem najwyższych standardów branżowych oraz rozwiązań rekomendowanych przez Google oraz Apple.

Krok 7.

Wszystkie ręce na pokład: rozwój & testowanie

Transformacja makiety w aplikację zajmuje dużo czasu. Back-end, front-end, developerzy iOS oraz Android, wykorzystując tylko dobrze znane i przetestowane technologie wspierane przez Google, Apple oraz Oracle, dostarczą produkt finalny. Prawie, ponieważ będzie wymagał on ręcznych oraz automatycznych alfa testów oraz zewnętrznych beta testów. Kiedy wszyscy będziemy zadowoleni z finalnego rezultatu, nadejdzie wielki dzień i aplikacja będzie gotowa do implementacji.

Krok 8.

Publikacja Twojej aplikacji

Jeżeli Twoja aplikacja ma podbić świat, musi zostać wdrożona bez żadnych pomyłek. Upewnimy się, że będzie miała gładki start w obu sklepach: Google oraz App Store, spełniając wszystkie wymagania i upewniając się, że wszystko będzie działać tak, jak powinno. Pomożemy Ci także w przygotowaniu opisów, zdjęć oraz filmów, które także będą towarzyszyć aplikacji, a także w ustawieniu Google Analytics, bądź podobnego narzędzia do monitorowania zachowań użytkowników.

Krok 9.

Serwisowanie i rozwój

Może wydawać się, że nasza praca jest skończona, jednak Twoja aplikacja od czasu do czasu będzie wymagać serwisowania i prac rozbudowujących. Mogą się też pojawić błędy, choć dokładamy wszelkich starań, aby ich nie było. Nie martw się – zawsze dostajesz od nas 12-miesięczny okres gwarancyjny, podczas którego usuniemy wszelkie błędy bez dodatkowego kosztu. Jeśli będziesz zadowolony/a ze współpracy, po upływie rocznej gwarancji możemy kontynuować współpracę, korzystając z mechanizmu SLA (umowa o gwarantowanym poziomie świadczenia usług).