Usługa

Tworzenie aplikacji mobilnych

Każda firma ma inne cele biznesowe i różne strategie ich realizacji, dlatego aplikacja mobilna dostosowana do Twojego biznesu jest jedną z lepszych inwestycji, jakie może poczynić Twoja firma. Bez względu na to, czy próbujesz wejść na nowy rynek, zyskać rozpoznawalność w nowym sektorze, czy digitalizować swoje wewnętrzne procesy, posiadanie szytej na miarę aplikacji mobilnej to możliwość spełnienia określonych założeń biznesowych oraz zaoferowania użytkownikom intuicyjnego produktu cyfrowego z funkcjami dopasowanymi do ich potrzeb.

Rozpocznij swój projekt mobilny już teraz!

Wytwarzanie oprogramowania to złożony proces, w którym uczestniczy zespół ekspertów wykonujący wiele różnych zadań, aby otrzymać konkretne rezultaty zgodne z wymaganiami biznesowymi i potrzebami użytkowników. Zespół developerski itCraft pracuje w metodologii Agile, która pozwala skupić się na priorytetach, a co za tym idzie – dostarczać najwyższą wartość biznesową na każdym etapie procesu.

Jak stworzyć dedykowaną aplikację mobilną?

Warsztaty

Każdy projekt rozpoczyna się od warsztatów, czyli stacjonarnych lub zdalnych sesji strategicznych, podczas których nasi analitycy biznesowi, architekci oraz projektanci UX/UI omawiają wymagania biznesowe i systemowe oraz potrzeby klientów końcowych.

Podczas tych dynamicznych spotkań dopracowujemy lub poprawiamy koncepcję i model biznesowy (jeśli jest to wymagane) oraz upewniamy się, że zespół rozumie priorytety klienta, co pozwala sporządzić odpowiedni plan developmentu.

Głównym celem warsztatów jest rozpoczęcie mapowania funkcji aplikacji, a także zrozumienie grupy docelowej, co obejmuje tworzenie person i propozycji wartości oraz szybkie makietowanie, w celu opracowania User Stories wraz z priorytetami, zaleceniami technicznymi i szacowanym budżetem.

Dokumentacja projektowa

Na podstawie wniosków z warsztatów, nasz analityk biznesowy finalizuje dokumentację User Stories. Każda “historia” będzie zawierała priorytet (co musi mieć, powinna mieć, może mieć i nie może mieć). To pomoże kształtować iteracje podczas prac. User Stories zawierają także definicję ukończenia (DoD), która jest swego rodzaju “kryterium akceptacji” dla każdej funkcjonalności w aplikacji.

W celu zbudowania trwałych, długoterminowych relacji biznesowych, konieczne jest spełnienie oczekiwań wszystkich stron przed rozpoczęciem produkcji. Z tego powodu nasz analityk upewnia się, że cała dokumentacja jest kompletna i gotowa do użycia na dalszych etapach procesu. Jeżeli jest to wymagane, zawrze w niej dodatkowe dane (analiza API, badania użytkowników, analiza konkurencji itp.). Na tym etapie możemy oszacować wielkość potrzebnego zespołu oraz jego zaangażowanie w pracę nad aplikacją.

UX Design

Gdy zespół w 100% rozumie potrzeby użytkowników docelowych oraz komercyjne cele projektu, rozpoczyna się faza projektowania UX (user experience). User Stories ułożone według priorytetu oraz szybkie makiety wykonane w poprzednich krokach, pozwalają naszym projektantom określić, w jaki sposób użytkownicy będą korzystać z aplikacji i co powinien zawierać każdy ekran.

Korzystamy z wiedzy i doświadczenia naszych designerów w zakresie zachowań użytkowników, aby stworzyć intuicyjne doświadczenia użytkownika i przewidzieć, jak będą oni wchodzić w interakcje z aplikacją.

Za pomocą zaawansowanego oprogramowania do projektowania, nasi specjaliści mapują aplikację i tworzą zestaw “szkieletów” projektu o niskiej szczegółowości. Są one niezbędne na etapie projektowania wizualnego, znanego również jako UI design.

UI Design

UI (user interface) oznacza interfejs użytkownika i ostatecznie staje się tym, co użytkownik widzi w aplikacji. Nasi projektanci używają “szkieletów” UX i przekształcają je w perfekcyjne makiety każdego ekranu.

Designerzy uwzględniają najnowsze trendy w projektowaniu i łączą je z brandingiem Twojej marki (logo, krój pisma, paleta kolorów itp.), aby stworzyć atrakcyjny wizualnie interfejs użytkownika.

Branding jest niezbędny do projektowania UI aplikacji mobilnej. Jeżeli go nie posiadasz, możemy go uwzględnić w projekcie i przygotować “mini brand-book” wraz z wytycznymi. Używaj go w przyszłych działaniach związanych z budowaniem marki, aby wszystko było spójne.

Interaktywne Prototypowanie

Łącząc prosty w użyciu, intuicyjny UX i świetny wizualnie UI, które wcześniej zaprojektowaliśmy, nasi designerzy tworzą interaktywny, klikalny prototyp Twojej aplikacji mobilnej z pomocą nowoczesnego oprogramowania do projektowania. (Czasami fazy UX i UI designu przebiegają równolegle).

Klikalny prototyp umożliwia Tobie i wszystkim zainteresowanym stronom lub potencjalnym inwestorom zatwierdzenie wyglądu i sposobu działania aplikacji. Może być on również używany do przeprowadzania testów z użytkownikami docelowymi w celu zbierania opinii i wprowadzania zmian w UX lub UI przed rozpoczęciem produkcji Twojej aplikacji mobilnej.

To ostatni etap fazy projektowania. Po jego zakończeniu będziesz mieć wszystko, co niezbędne, aby faza developmentu przebiegała bezproblemowo.

Tworzenie Backendu

Backend aplikacji jest odpowiedzialny za obsługę bazy danych. Jeżeli produkt wymaga zakładania kont przez użytkowników, udostępniania danych pomiędzy użytkownikami i urządzeniami, przechowywania danych online lub wyświetlania danych użytkowników z zewnętrznego źródła, będziesz potrzebować dedykowanego programisty backendowego.

Tworzenie backendu to programowanie aplikacji pod kątem operacji wykonywanych “za kulisami” i obejmuje bazę danych, skrypty, procesy i algorytmy, które są “ukryte” przed użytkownikiem.

W zależności od wymagań projektu nasi programiści często używają Javy (Spring) lub NodeJS do tworzenia backendu.

Tworzenie Frontendu (Natywnego i Cross-Platformowego)

Część aplikacji, którą użytkownik widzi i z którą wchodzi w interakcje, nazywana jest frontendem. Jest on instalowany na urządzeniu mobilnym użytkownika i wyświetla zawartość lub dane z backendu za pomocą interfejsów API (Application Programming Interfaces).

Zalecenia techniczne, które otrzymasz po warsztatach, zwykle określają, czy powinieneś zdecydować się na aplikację natywną, czy też bardziej odpowiedni byłby framework cross-platformowy, taki jak Flutter lub React Native.

Natywny kod iOS jest napisany przy użyciu Swift, podczas gdy natywny kod Androida jest napisany przy użyciu Kotlin. Są to dwie oddzielne bazy kodu, które zapewniają największą elastyczność w tworzeniu interfejsu użytkownika. Programowanie cross-platformowe umożliwia naszym programistom napisanie jednej bazy kodu, która będzie działać na obu platformach.

Testy QA

Nasi inżynierowie do spraw zapewnienia jakości są istotną częścią zespołu programistycznego. Od samego początku developmentu są zaangażowani w proces, tworząc scenariusze testowe dla każdej funkcjonalności. Później są one testowane na każdym etapie produkcji, aby mieć pewność, że wszystko działa poprawnie na urządzeniach mobilnych.

Głównym celem testów jest upewnienie się, że funkcje aplikacji działają poprawnie. Wszelkie problemy znalezione podczas testowania są rozwiązywane w trakcie trwającego sprintu lub planowane na następny.

Jeżeli chodzi o backend, wykonujemy testy integracyjne, w ramach których symulujemy kluczowe scenariusze użytkowników uruchamiające sekwencje żądań API. Przeprowadzamy również testy jednostkowe, aby sprawdzić każdą nową wersję aplikacji.

W przypadku większych projektów oferujemy również stałą kontrolę jakości, testy graficznego interfejsu użytkownika i testy wydajnościowe zgodne z wymaganiami projektowymi.

Implementacja

Podczas programowania i testowania, Twoja aplikacja będzie działać w środowisku przejściowym, w którym kod będzie dostępny tylko dla zespołu developerskiego.

Po zakończeniu tych etapów produkt można wdrożyć w środowisku “live”. Jest to serwer, który umożliwia użytkownikom rozpoczęcie korzystania z aplikacji i uzyskania dostępu do danych oraz zapisu w bazie danych. Jest to konieczne, aby użytkownicy mogli tworzyć konta, udostępniać informacje lub pobierać treści i zasoby, które dostarcza Twoja aplikacja.

Wdrożenie Aplikacji

Nasze kompleksowe usługi obejmują również pomoc w zakresie wdrożenia produktu cyfrowego do sklepów z aplikacjami. Generalnie, przesłanie aplikacji zarówno do Google Play, jak i App Store jest stosunkowo proste, jednak wymaga pewnej wiedzy w zakresie programowania w celu wygenerowania wymaganych kompilacji i certyfikatów.

Apple dokonuje formalnego przeglądu wszystkich aplikacji przed zatwierdzeniem ich implementacji, aby potwierdzić, że spełniają one wytyczne dla programistów Apple. Google natomiast nie sprawdza formalnie wszystkich przesłanych aplikacji, ale usuwa te, które zostały zgłoszone przez innych użytkowników jako naruszające wytyczne.

Możemy też zapewnić optymalizację aplikacji umieszczonej w sklepach (ASO), aby poprawić jej współczynniki konwersji.

Wsparcie i Utrzymanie

Aby zapewnić optymalne działanie systemu, który dla Ciebie stworzyliśmy, oferujemy Ci dedykowany zespół, który będzie działał jako „help desk” dla Twojej aplikacji. Będą oni wykonywać wszystkie niezbędne poprawki, monitorować wydajność produktu, działać w charakterze konsultantów i zarządzać procesem wdrażania wszelkich zmian, które mogą się pojawić. Dołożą wszelkich starań, aby wszystko działało bez zarzutu.

Zajmiemy się wszystkimi scenariuszami testowymi i będziemy zarządzać całą dokumentacją produktu oraz aktualizować ją. Dzięki temu skalowanie i rozwój aplikacji będą bardziej efektywne.

Będziemy również gromadzić rzeczywiste dane i opinie użytkowników, aby móc kształtować kolejne iteracje i wprowadzać aktualizacje. Posiadanie proaktywnego zespołu wspierającego produkt i rozumiejącego go od wewnątrz i na zewnątrz pomoże zmaksymalizować jego żywotność.

Dlaczego Firmy Inwestują w Aplikacje Mobilne?

Statystyki pokazują, że 90% czasu, jaki ludzie spędzają na swoich urządzeniach mobilnych, to w rzeczywistości korzystanie z aplikacji. W dzisiejszych czasach powszechną strategią biznesową jest wykorzystywanie strony internetowej wyłącznie w celach informacyjnych oraz kierowanie ludzi do Google Play lub App Store w celu pobrania aplikacji. Po zainstalowaniu produktu przez użytkownika masz nieograniczone możliwości, jeżeli chodzi o przekazywanie informacji i interakcje z klientami. Oto niektóre z powodów, dla których warto stworzyć niestandardową aplikację mobilną:

Polepsz rozpoznawalność marki

Rozpoznawalność marki jest kluczem do sukcesu Twojej firmy. Kiedy klient myśli o produkcie lub usłudze, chcesz, aby najpierw pomyślał o Twojej marce. Aplikacja mobilna jest do tego świetnym narzędziem, ponieważ pozwala w przyjazny i wygodny dla użytkownika sposób uzyskać informacje, których potrzebuje. Dodatkową zaletą jest możliwość oferowania rabatów i używania powiadomień push, które z pewnością zapadną w pamięć klientowi potrzebującemu Twojego produktu lub usługi.

Zwiększ zyski z działalności

Zadowoleni klienci mają bezpośredni wpływ na wyniki finansowe firmy. Ponieważ obecnie większość wyszukiwań ma miejsce w aplikacjach mobilnych, posiadanie responsywnej aplikacji webowej, która dostosowuje się do każdego typu urządzeń, to absolutne minimum. Jednocześnie, posiadanie aplikacji mobilnej znacznie zwiększa zaangażowanie klientów, ponieważ interfejs użytkownika jest projektowany tak, aby był intuicyjny i łatwy w użyciu. Przykładem tego jest usługa dostarczania jedzenia do domu. Zamówienia online i dostawy wzrosły o 300% od 2014 roku, a firmy, które uprościły ten proces i uwzględniają programy lojalnościowe, zauważają zwiększoną częstotliwość powracających klientów.

Zadbaj o lojalność klientów

Jak już wspomnieliśmy, oferowanie programów lojalnościowych w ramach produktu cyfrowego może znacznie zwiększyć Twoje zyski. Jeśli podejdziesz do tematu w odpowiedni sposób, Twoja świetnie zaprojektowana aplikacja mobilna może pomóc Ci zwiększyć lojalność klientów wobec Twojej marki. Możesz wykorzystać do tego grywalizację, zakupy w aplikacji oraz powiadomienia push, dzięki którym wyślesz interesujące informacje bezpośrednio do swoich klientów.

Korzystaj z marketingu bezpośredniego

Dedykowana aplikacja mobilna jest tak wszechstronnym narzędziem, że może być używana w bezpośrednich kampaniach marketingowych. Funkcjonalności typu formularze rezerwacji, konta, kanały informacyjne i notyfikacje mogą być wykorzystywane do dostarczania wiadomości biznesowych, o ile doświadczenia pozostają zorientowane na klienta. Aplikacja mobilna to znacznie bardziej intuicyjny sposób na zaangażowanie użytkowników w kampanie marketingowe niż billboardy czy błyszczące broszury.

Zwiększ dostępność

Aplikacja mobilna to najskuteczniejszy sposób, aby konkurować z największymi markami na świecie. Nawet jeżeli Twój biznes nie jest bardzo widoczny stacjonarnie, możesz zbudować imponującą obecność w sieci, oferując swoje usługi zdalnie, dostarczając swoje produkty za pośrednictwem kanałów eCommerce i skutecznie udostępniając informacje. Inwestując w wysokiej jakości usługi UX/UI designu, możesz zaspokoić potrzeby klientów, ułatwiając użytkownikom dostęp do Twoich produktów i usług.

Dlaczego Warto Powierzyć Stworzenie Aplikacji Mobilnej itCraft?

itCraft od ponad dekady zajmuje się tworzeniem szytego na miarę oprogramowania. Zbudowaliśmy ponad 250 aplikacji dla wielu branż w 25 krajach. Nasze zwinne zespoły tworzą światowej klasy skalowalne produkty cyfrowe, koncentrując się na dostarczaniu najwyższej wartości biznesowej na każdym etapie projektu. To oznacza, że zawsze otrzymasz najlepszy stosunek jakości do ceny dopasowany do Twojego budżetu. Oto kilka powodów, dla których duże przedsiębiorstwa i ambitne startupy decydują się na współpracę z nami:

Praca w Agile Scrum

Wiemy, że jest to modne hasło używane w wielu software house’ach, jednak my naprawdę jesteśmy Agile. Używamy zwinnego frameworka Scrum, który zawsze pozwala nam skupić się na najważniejszych priorytetach, aby osiągać cele biznesowe klienta.

Zamiast uzgadniać wszystkie zadania i funkcjonalności w całym projekcie przed rozpoczęciem developmentu, podzieliliśmy ten proces na dwutygodniowe bloki programistyczne zwane sprintami. Ponieważ zakres pracy i priorytety bardzo często zmieniają się w trakcie trwania projektu, wspólnie planujemy i uzgadniamy, jakie zadania powinny być realizowane podczas każdego sprintu. Dzięki takiemu podejściu możesz obserwować postęp w czasie rzeczywistym, zmieniać priorytety, dodawać nowe funkcje, identyfikować rozwiązania dla potencjalnych zagrożeń i masz pewność, że zawsze pracujemy nad najważniejszymi zadaniami.

Certyfikaty ISO

Aby zapewnić naszym klientom spokój oraz przez kolejne lata móc budować światowej klasy oprogramowanie, ciężko pracujemy na to, aby zachować nasze certyfikacje ISO.

Jako firma posiadająca certyfikat ISO9001, możemy zapewnić, że nasz system zarządzania jakością jest zgodny z międzynarodowymi standardami, a my wykazaliśmy, że potrafimy świadczyć usługi, które spełniają wymagania klientów i wymogi prawne.

Aby jeszcze bardziej wzmocnić zaufanie klientów, naszą niezawodność oraz zaangażowanie w odpowiedzialne zarządzanie wrażliwymi danymi (co jest niezbędne przy tworzeniu oprogramowania), nasze procesy bezpieczeństwa informacji zostały certyfikowane zgodnie z ISO27001.

Nowoczesne technologie

Wybór odpowiedniej technologii ma kluczowe znaczenie, jeżeli chcemy, aby aplikacja mobilna odniosła sukces. Nie tylko musisz upewnić się, że technologia jest w stanie spełnić Twoje obecne wymagania biznesowe, ale także musi być skalowalna, aby sprostać zmieniającym się potrzebom rynku w przyszłości – włączając w to większą liczbę użytkowników, nowe funkcjonalności (produkty i usługi) oraz najnowsze trendy.

Dlatego też itCraft posiada własny zespół programistów składający się z ponad 100 osób specjalizujących się w wielu technologiach. W ten sposób gwarantujemy możliwość skorzystania z najlepszych rozwiązań dopasowanych indywidualnie do każdego projektu. Technologie, z których korzystamy to między innymi: natywne języki Androida i iOS, Flutter, Angular, Vue.js, JavaScript, Java, Node.js, PostgreSQL, MySQL, AWS, Azure Mongo DB, Python.

Transparentność

Zanim rozpoczniemy Twój projekt, ustalamy skład zespołu, który pomoże Ci osiągnąć cele produkcyjne. Poznasz stawki godzinowe każdej osoby, aby móc monitorować budżet.

W trakcie trwania development otrzymasz możliwość komunikowania się ze Scrum Masterem (menadżerem projektu) różnymi kanałami, organizowania spotkań z całym zespołem oraz dedykowanego menadżera do spraw sukcesu klienta, który oferuje wsparcie oraz dostarcza raporty odnośnie statusu prac.

Nasz standardowy proces obejmuje ciągłą integrację, co oznacza, że ​​zawsze będziesz mieć wgląd w najnowszą wersję aplikacji, aby móc określić, jakie zmiany zostały wprowadzone w porównaniu do poprzedniej.

Gotowy rozpocząć nowy projekt mobilny?

Nie ma głupich pytań, z wyjątkiem tego, którego nigdy nie zadajesz. Oto niektóre z nich, często pojawiające się w kontekście tworzenia aplikacji mobilnych:

Naszym celem jest jak najszybsze dostarczenie komercyjnie opłacalnej aplikacji na rynek. W zależności od wielkości i wymagań projektu przydzielamy wysoko wykwalifikowany zwinny zespół, który skupia się na ustalonych wcześniej priorytetach, co zapewnia najwyższą wartość biznesową i funkcjonalny produkt cyfrowy dopasowany do Twojego budżetu.

Przykładowe zespoły i projekty różnej wielkości znajdziesz na naszej podstronie z cennikiem.

Ponieważ każdy projekt jest inny, zarówno z komercyjnego punktu widzenia, jak i pod kątem funkcjonalności, po przeprowadzeniu warsztatów UX przedstawiamy szczegółowe zalecenia techniczne. Dogłębne zapoznanie się z zakresem projektu aplikacji oraz z wymaganiami użytkowników końcowych pozwoli nam przeanalizować, jaka architektura systemu będzie najlepiej dostosowana do realizacji Twoich celów biznesowych. Rozważymy wszelkie ograniczenia budżetowe, interfejsy API stron trzecich i różne języki programowania, aby zapewnić odpowiednią funkcjonalność i spełnić wszystkie założenia projektu. W ten sposób tworzymy rekomendacje technologiczne.

Nasi programiści Agile pracują w dwutygodniowych sprintach, aby ukończyć zadania o najwyższym priorytecie. Przed każdym sprintem nasz Scrum Master (menadżer projektu) uzgadnia z Tobą, jakie zadania należy wykonać podczas sprintu. Podczas każdego sprintu organizujemy codzienne spotkania (w których możesz uczestniczyć), aby sprawdzić postępy zespołu w wykonywaniu zadań. Na koniec każdego sprintu przedstawiamy to, co osiągnęliśmy, a później planujemy kolejny. Dzięki takiemu podejściu możesz zaangażować się w proces w sposób, który Ci odpowiada.

Dodatkowo w każdym projekcie stosujemy ciągłą integrację, co oznacza, że zawsze będziesz mieć najnowszą wersję aplikacji dostępną na swoim urządzeniu.

Po uruchomieniu MVP Twojej aplikacji mobilnej możemy albo kontynuować rozwijanie kolejnych funkcji, albo wspierać Cię w ramach umowy o gwarantowanym poziomie świadczenia usług (SLA). Umowa SLA definiuje kluczowe funkcje systemu i określa priorytety, czas reakcji i naprawy wszelkich błędów, które pojawiają się w oprogramowaniu.

Oferujemy również optymalizację pod sklepy z aplikacjami (ASO), aby pomóc Twojemu produktowi zająć wyższe pozycje w Google Play i App Store. Możemy również monitorować komentarze użytkowników, aby zidentyfikować obszary aplikacji, które wymagają poprawy.

Każdy wielki biznes początkowo był tylko pomysłem. W itCraft zatrudniamy doświadczonych projektantów produktu i analityków biznesowych, którzy mogą pomóc w przekształceniu pomysłu w projekt oraz zdefiniowaniu wymagań biznesowych, potrzeb użytkownika i architektury systemu, aby zapewnić opłacalność komercyjną aplikacji. Ta faza “odkrywania” zwykle rozpoczyna się od warsztatów, podczas których Ty i nasz zespół omawiacie wartość biznesową Twojego pomysłu. Potem tworzona jest dokumentacja produktu i plan rozwoju w celu weryfikacji pomysłu.

Sprawdź nasze poprzednie projekty

Dbamy o to, aby Twoje cele stały się naszymi celami. Oto kilka z wielu firm, które zaufały naszym zwinnym zespołom dostarczającym światowej klasy skalowalne aplikacje mobilne.

IPC

Natywna apka mobilna do zarządzania wieloma połączeniami w czasie rzeczywistym i powielania zaawansowanych funkcji istniejących tablic dealerskich używanych przez traderów rynków finansowych.

See case study

Makro

Uznana za najlepszą aplikację B2B w 2019 roku – aplikacja natywna angażująca istniejącą, dużą bazę klientów, umożliwiając jednocześnie zarządzanie kartami lojalnościowymi oraz dostarczając najnowsze oferty.

See case study

Skueeze

Aplikacja mobilna oparta o uczenie maszynowe dla zabieganych właścicieli restauracji, umożliwiająca zarządzanie zaopatrzeniem, remanentami, zamówieniami towaru i wystawianie faktur kontrolując jednocześnie budżet.

See case study

Materiały poświęcone tworzeniu aplikacji mobilnych

Potrzebujesz więcej informacji na temat tworzenia aplikacji mobilnych? Interesuje Cię, co nasi eksperci mają do powiedzenia na temat najnowszych technologii i trendów? Jeśli tak, zapoznaj się z artykułami poniżej. Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedzi na to, czego szukasz, skontaktuj się z nami, a my zorganizujemy rozmowę z jednym z naszych ekspertów.

Dowiedz się więcej

Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób itCraft może pomóc Ci osiągnąć sukces dzięki dedykowanemu produktowi cyfrowemu lub masz ochotę omówić swój pomysł na aplikację mobilną z doświadczonymi ekspertami? Wyślij nam wiadomość. Jesteśmy tutaj, aby Twoja przygoda w świecie developmentu aplikacji mobilnych była przyjemna i udana!

Rozpocznij swój nowy projekt mobilny już teraz!

    Administratorem Twoich danych osobowych jest ITCraft sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-222, Aleje Jerozolimskie 181B, z którym możesz skontaktować się pod adresem [email protected]. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane do nas pytanie, a następnie w zależności od treści Twojej wiadomości mogą być one przetwarzane w celu przygotowania oferty, nawiązania relacji biznesowych czy realizacji umowy. W przypadku, jeżeli wyraziłeś dodatkową zgodę to dane przetwarzane będą w celu prowadzenia marketingu produktów i usług administratora. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wycofania udzielonej zgodny, wniesienia sprzeciwu oraz złożenia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności:


    Nagrody branżowe

    Top Mobile App Developers 2022

    Top Software Developers 2022

    Best Web Developers in New York City 2022

    Techreviewer Top Software Developers 2022

    Top Healthcare App Development Companies 2020

    Top Flutter App Development Companies 2020