Co nasi klienci o nas mówią

Wieslaw Kotecki
Design Director at Deloitte

Zespół itCraft wyróżnia profesjonalizm oraz zaangażowanie w prowadzony projekt. Firma realizuje projekt w sposób uporządkowany i zaplanowany - co najważniejsze, terminowo. Dostosowano rozwiązanie ściśle do naszych wymagań i bardzo sprawnie wdrożono je produkcyjnie.

Reviewed on
Łukasz Janion, Paweł Strzelczyk

Firma itCraft s.c. okazała się bardzo solidnym partnerem. Konsultanci wykazali się dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Cechuje ich szeroka wiedza merytoryczna, mają wysokie kwalifikacje techniczne. Wszystkie prace były przeprowadzone terminowo, zgodnie z przyjętym harmonogramem. Projekt został zrealizowany bardzo sprawnie, współpraca była miła i uporządkowana.

Reviewed on
Ronny Petersen
IT Director w Fracht AG

Zespół itCraft był mocno zaangażowany i dostosował aplikację do naszych wymagań. Komunikacja przez cały czas była precyzyjna i efektywna, zarówno podczas analizy, jak i w trakcie konsultacji, gdy projekt był już w fazie produkcji. itCraft dotrzymało wszelkich terminów w procesie developmentu zachowując przy tym standardy jakościowe.

Reviewed on
Arkadiusz Nocko
IS&T Manager at Sodexo

Robią wszystko, czego potrzebujemy i oczekujemy. Dzięki developmentowi nowych rozwiązań mogliśmy je wdrożyć przy jednoczesnej oszczędności czasu i udoskonaleniu procesów pracowniczych. Dobrze się komunikują i oferują przydatne, trafne sugestie odnośnie rozwoju projektu przy jednoczesnym szybkim reagowaniu na nasze potrzeby i prośby.

Reviewed on
Grupa LuxMed

Firma itCraft będąca producentem i licencjodawcą oprogramowania SupraCare skutecznie przeprowadziła wszystkie etapy wdrożenia dużego rozwiązania informatycznego dla naszego ośrodka. Analiza potrzeb, konfiguracja oprogramowania, instalacja oraz seria szkoleń personelu przebiegła zgodnie z założonym harmonogramem i zakresem. Zobowiązania wynikające z utrzymania oprogramowania wypełniane są starannie zawsze z profesjonalnym, rzeczowym podejściem.

Szymon Horaczuk
Partner Homedoctor Sp. z o.o.

Zespół itCraft podszedł profesjonalnie do wszystkich etapów prac - od analizy projektu do implementacji. Dzięki ich szerokiemu doświadczeniu i zaangażowaniu mogliśmy razem tworzyć każdy element aplikacji, biorąc pod uwagę ich skuteczność i komfort użytkowania.

Reviewed on
Co-Owner & CTO Swedish Healthcare Platform

Nie napotkaliśmy żadnych problemów i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że postawiliśmy na itCraft. To była dobra decyzja. Mieliśmy świetny kontakt przez cały czas - rozmawialiśmy na Slacku i przez telefon, a także spotykaliśmy się osobiście.

Reviewed on
Mark Slivovsky
Product Management Director

Współpraca przerosła nasze oczekiwania we wszystkich możliwych aspektach, włączając w to komunikację, planowanie i development.

Reviewed on
Anna Heimberger
Head of Branding and Customer Activation, MAKRO Polska

Współpracujemy z itCraft od kilku lat. W 2016 roku wdrożyliśmy zaawansowaną aplikacje mobilną dla klientów. Udoskonalanie aplikacji i implementacja kolejnych funkcji przebiegała bardzo sprawnie. Profesjonalizm, atmosfera współpracy, szybka reakcja na potrzebę zmian i zrozumienie potrzeb klienta to to, za co cenię itCraft najbardziej.

Reviewed on
Hassan Zouhar
Tech Lead Seaber

Komunikacja była naprawdę dobra. itCraft weryfikował nasze spojrzenie na funkcjonalności - to, jak one powinny wyglądać i w jaki sposób mogą rozwiązywać problemy - co było świetne. Wartość, którą otrzymaliśmy, zdecydowanie była warta inwestycji.

Reviewed on
Inter Cars S.A.
Chief Product Owner

itCraft okazało się firmą o nienagannej etyce pracy oraz wzorowej komunikacji, co sprawiło, że proces produkcji był przyjemny dla wszystkich stron. Doceniamy to, jak wiele czasu i uwagi poświęcili zrozumieniu produktu, który chcieliśmy stworzyć.

Reviewed on
Małgorzata Słomian
Dyrektor Domu Pomocy Społecznej Syrena

Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej współpracy, sposobu działania i możliwości systemu SupraCare. Wierzymy, że to rozwiązanie technologiczne realnie przyczyni się do dalszego podnoszenia jakości usług świadczonych naszym mieszkańcom.

Zofia Skrzypkowska
Kierownik Domu Opieki

Wdrożenie SupraCare wykonała dla nas firma itCraft - producent systemu. Wszelkie przeprowadzone w ramach tego procesu działania były wykonane rzetelnie i terminowo, według wcześniej ustalonej strategii i harmonogramu. Chcielibyśmy podkreślić bardzo duże zaangażowanie specjalistów itCraft, bogatą wiedzę techniczną, ale przede wszystkim merytoryczną z zakresu funkcjonowania domów opieki. System SupraCare jest dopracowanym produktem z doskonałym wsparciem powdrożeniowym. Rekcja specjalistów itCraft na pojawiające się pytania jest szybka i bardzo rzeczowa.

Beata Syska-Godlewska
Właścicielka

Profesjonalizm, perfekcja, uczciwość i miła atmosfera współpracy to cechy charakteryzujące itCraft. Polecamy firmę itCraft s.c., to solidny partner, zarówno technologiczny jak i biznesowy.

Reviewed on
Arkadiusz Nocko
IS&T Manager / IFM Tools Expert for CEE

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą itCraft, która zapewniła wsparcie na każdym etapie realizacji naszego projektu. Aplikacja została stworzona zgodnie z naszymi wymaganiami i metodyką prowadzenia projektów informatycznych. Projekt został rozpoczęty od przygotowania makiet aplikacji, potem etap implementacji i testów wewnętrznych itCraft. Następnie otrzymaliśmy aplikacje do naszej weryfikacji. itCraft bardzo sprawnie reagował na wszelkie nasze propozycje zmian i przygotował rozwiązanie dostosowane ściśle do naszych potrzeb.

Reviewed on
Tomasz Jędraszczyk
Dyrektor ds. Marketingu TopSecret

Proces projektowania, wykonania i wdrożenia aplikacji przebiegł bardzo sprawnie. Na każdym etapie otrzymaliśmy pełne wsparcie od zespołu itCraft. Projekt został dostosowany do naszych potrzeb i wymagań.

Reviewed on
Konrad Raczyński
Dyrektor Handlowy Enigma SOI

Konsultanci itCraft wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem, mają bardzo szeroką wiedzą techniczną w obszarze projektowania i implementacji aplikacji mobilnych. Dostarczone rozwiązanie zostało przygotowane zgodnie z najlepszymi praktykami programistycznymi.

Stanisław Orzechowski

Współpraca z zespołem itCraft przebiegała bardzo profesjonalnie i efektywnie. Konsultanci wykazali się dużym zaangażowaniem, zrozumieniem naszych potrzeb i dostosowywali rozwiązanie ściśle do określonych wymagań. Cechuje ich duże doświadczenie i szeroka wiedza merytoryczna. Podkreślić należy bardzo sprawną, codzienną komunikację.

Jacek Błoński
Prokurent

Zespół itCraft zrealizował projekt w zaplanowany i uporządkowany sposób. Na początku otrzymaliśmy poglądowe makiety aplikacji prezentujące poszczególne ekrany aplikacji. Po naszej akceptacji, zgodnie z ustalonym harmonogramem, zespół itCraft zaimplementował rozwiązanie i przekazał nam do testów akceptacyjnych. itCraft , w pełnym zakresie, od założenia kont po publikację, zapewniło nam również wsparcie w celu dystrybucji aplikacji do Google Play i App Store.

Tomasz Michałowicz
Prezes Fundacji

Zdecydowanie polecamy itCraft jako dostawcę aplikacji mobilnych. Jesteśmy zadowoleni z naszej współpracy z tym młodym zespołem specjalistów technologicznych.

Tomasz Kotruchow
Członek Zarządu

Polecamy firmę itCraft jako solidnego partnera technologicznego do efektywnej, prowadzonej w miłej atmosferze współpracy.

prof. dr hab. Sławomir Kaczmarek
Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą

Współpraca z itCraft przebiegała profesjonalnie zarówno na poziomie analizy technicznej jak i konsultacji w trakcie trwania projektu. Aplikacja zastała przygotowana terminowo i w pełni zrealizowała potrzeby wynikające z projektu. Specjaliści itCraft biorący udział w projekcie wykazali się zaawansowaną wiedzą techniczną, wysoką kulturą osobistą i zaangażowaniem.

Rafał Wójcicki
Dyrektor ds. PR

Zaangażowanie i wiedza techniczna itCraft przewyższyła nasze oczekiwania. Godny polecenia jest szybki czas reakcji na nowe wymagania, terminowość i rzetelność realizacji. Polecamy wdrażanie platformy konferencyjnej Conference Networking autorstwa itCraft, do obsługi konferencji o podobnym do Poland IT Meeting charakterze.

Ewelina Fastyn
Pełnomocnik Zarządu

Chcielibyśmy podkreślić profesjonalne i bardzo rzetelne podejście do współpracy ze strony itCraft. Przed, w trakcie oraz po zakończeniu projektu komunikacja przebiegała rzeczowo i sprawnie. Pracownicy itCraft wykazali się oczekiwaną wiedzą w zakresie rozwiązań mobilnych Android a także, bogatą wiedzą z szeroko rozumianych zagadnień webowych, bezpieczeństwa i ergonomii aplikacji.

Krzysztof Zajkowski
Z-ca Dyrektora

Polecamy firmę itCraft jako rzetelnego i zaangażowanego partnera do realizacji projektów technologicznych związanych z budową zintegrowanych systemów wykorzystujących technologie mobilne i webowe.

Marek Karwan
Prezes Zarządu

Firma itCraft okazała się bardzo solidnym partnerem. Chcielibyśmy podkreślić nienaganną komunikację, zrozumienie naszych potrzeb, wysokie kwalifikacje techniczne i odpowiednie tempo prowadzonych prac. Polecamy firmę itCraft do realizacji wymagających projektów w obszarze aplikacji mobilnych.

Wojciech Augustyniak
General Manager, W&H Poland

Podczas prowadzonych prac programiści itCraft wykazują duże zaangażowanie oraz kreują rozwój oprogramowania zgodnie z najlepszymi praktykami programistycznymi. Kolejne etapy rozbudowy systemu prowadzone są systematycznie z zachowaniem należytej staranności oraz terminowości. W 2015 rozpoczęliśmy wspólnie z itCraft nowy etap rozbudowy systemu CRM.

Jan Guryn
Manager

Współpracę z firmą itCraft rozpoczęliśmy w 2014 roku. Usługi świadczone przez itCraft to przede wszystkim outsourcing oraz outsourcing zdalny programistów Java. Doceniamy dostarczaną wszechstronną wiedzę technologiczną i wysoką kulturę pracy i organizacji partnerów z itCraft.

Ryszard Cichalewski
Prokurent

Współpraca z itCraft przebiegła sprawnie, zgodnie z podjętymi ustaleniami i przygotowanym harmonogramem. Programiści itCraft wykazali się należytą wiedzą techniczną, otwartością i bardzo sprawną komunikacją. Chcielibyśmy polecić itCraft jako solidnego partnera technologicznego w zakresie dedykowanych rozwiązań mobilnych i internetowych.

Beata Leszczyńska
Prezes Zarządu

Po raz kolejny jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z naszego wyboru i gorąco polecamy firmę itCraft z uwagi na jej profesjonalizm, otwartość, skuteczność oraz miłą atmosferę współpracy.

Mariusz Nowak
Partner

Konsultanci itCraft wykazują się bardzo szeroką wiedzą techniczną oraz merytoryczną a zadania wykonywane w ramach realizowanych projektów wykonywane są terminowo z zachowaniem należytej staranności.

Michał Soszyński
General Manager

Projekt został wykonany starannie i zgodnie z założeniami, tak funkcjonalnymi, jak i terminowymi. Zespół realizujący wykazał się profesjonalizmem, elastycznością i szybkością działania. Polecam firmę itCraft s.c. jako partnera i dostawcę rozwiązań informatycznych innym podmiotom.

Jerzy Pieślak
Właściciel

Wszystkie prace wykonane przez specjalistów z firmy itCraft przeprowadzane są rzetelnie i terminowo, z dbałością o każdy szczegół. Należy podkreślić dużą wiedzę, kreatywność i doświadczenie konsultantów itCraft. Firma ELTRONIX.PL poleca firmę itCraft innym potencjalnym Klientom jako profesjonalnego i solidnego Partnera.

Patryk Choroś
Dyrektor Centrum Realizacyjnego

Pan Karol Wegner uczestniczył i uczestniczy w realizacji projektów z branży finansowej dla czołowych banków i firm ubezpieczeniowych w Polsce. Pan Karol Wegner należy do grupy specjalistów Infovide-Matrix zajmujących się rozwojem oprogramowania w branży ubezpieczeniowej.

Patryk Choroś
Dyrektor Centrum Realizacyjnego

Pan Bartosz Pieślak uczestniczył i uczestniczy w realizacji projektów z branży finansowej i telekomunikacyjnej dla czołowych przedstawicieli tych obszarów w Polsce. Pan Bartosz Pieślak jest ekspertem w dziedzinie optymalizacji kosztów zarządzania gotówką w sektorze bankowym.

Michał Soszyński
General Manager

Projekt został wykonany starannie i zgodnie z założeniami, tak funkcjonalnymi, jak i terminowymi. Zespół realizujący wykazał się profesjonalizmem, elastycznością i szybkością działania. Polecam firmę itCraft s.c. jako partnera i dostawcę rozwiązań informatycznych innym podmiotom.

Maciej Niewada
Prezes Zarządu

Konsultanci itCraft wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. itCraft spełnia wszelkie wymagania terminowo dostarczając produkty najwyższej jakości.

Dariusz Gołębiewski
Prezes Zarządu

Efekty pracy spełniły wszystkie założone wymagania a rzetelność i profesjonalne podejście do powierzonych pracownikom firmy itCraft s.c. zadań - to tylko niektóre zalety. Warto również zwrócić uwagę na łatwość nawiązywania kontaktu oraz szybkość reakcji pracowników Firmy na zadane im pytania i problemy.

Dymitr Doktór
Dyrektor Zarządzający

Współpraca z itCraft od początku procesu, aż do jego zakończenia przebiegała bardzo profesjonalnie. Konsultanci są doświadczeni, rzetelni i cechują się ogromną wiedzą merytoryczną. Na każdym etapie projektu harmonogram przebiegał terminowo a kontakt z firmą przebiegał pomyślnie.

Joanna Zbroja

Nasza współpraca przebiega sprawnie - konsultanci itCraft bardzo szybko rozwiązują bieżące problemy co jest ogromną zaletą w branży internetowej.

Piotr Wasilewski
Szef działu IT

Firma itCraft to bardzo solidny i merytorycznie przygotowany do współpracy partner technologiczny. W itCraft spotkaliśmy się ze wzorową terminowością planowaną przy pomocy profesjonalnych narzędzi, bezcennym zaangażowaniem w realizowane projekty, wiedzą i pomysłami wykraczjącymi poza ramy standardowej współpracy.