Portfolio projektów

Pomagamy wprowadzać innowacje w firmach
… ale kochamy też tworzyć nowe, startupowe rozwiązania.

Rewolucyjna aplikacja do nauki języków oparta na uczeniu maszynowym i rozpoznawaniu głosu pomagająca użytkownikom doskonalić swoje umiejętności mówienia.

EdukacjaFlutterMachine learningStartup

Rozwiązanie cyfrowe dla pacjentów z USA i Kanady, którzy podjęli się terapii integracyjnej oraz leczenia holistycznego i wellness.

HealthcareStartup

System do kontroli wykonywanych czynności oraz sprzętu w firmie budowlanej. Aplikacja zbiera informacje, szacuje dzienne koszty usług i wyświetla parametry sprzętów.

B2B

Platforma telekonsultacyjna dedykowana dobru dzieci. Aplikacja webowa, która łączy pacjentów z lekarzami i profesorami dzięki przyjaznemu dzieciom designowi.

HealthcareStartup

Natywna apka mobilna pozwalająca zarządzać wieloma połączeniami w czasie rzeczywistym i powielać zaawansowane funkcje istniejących tablic dealerskich używanych przez traderów rynków finansowych.

EnterpriseIOTTelecommunication

Kompletna platforma TeleMed z apkami webowymi dla lekarzy i pacjentów do zarządzania kontami oraz natywne apki mobilne dla pacjentów do planowania i zarządzania wizytami i dokonywania płatności.

Healthcare

Natywna aplikacja na Androida, która łączy się z OBD2 poprzez Bluetooth, umożliwiając kierowcom diagnostykę, bieżącą konserwację auta oraz znalezienie specjalistycznych serwisów.

EnterpriseIOTTransport & Logistics

Aplikacja mobilna oparta o uczenie maszynowe dla zabieganych właścicieli restauracji, umożliwiająca zarządzanie zaopatrzeniem, remanentami, zamówieniami towaru i wystawianie faktur kontrolując jednocześnie budżet.

B2BMachine learning

Uznana za najlepszą aplikację B2B w 2019 roku – aplikacja natywna angażująca istniejącą, dużą bazę klientów, umożliwiając jednocześnie zarządzanie kartami lojalnościowymi oraz dostarczając najnowsze oferty.

B2BEnterpriseM-Commerce

Nagradzana aplikacja mobilna stworzona na rynek norweski, z wykorzystaniem IOT, która informuje właścicieli o nieautoryzowanym ruchu ich łodzi. Posiada zaawansowaną integrację map i funkcję social media.

IOTStartupTransport & Logistics

System zarządzania w domu opieki, zastępujący ręczne procesy za pomocą aplikacji webowej i aplikacji natywnej do zarządzania obowiązkami wszystkich pracowników, w tym pielęgniarek i przełożonych.

EnterpriseHealthcare

Dedykowana platforma internetowa wymagana do zwiększenia wydajności i scentralizowania danych do zarządzania flotą, kierowcami, szkoleniami i certyfikacją personelu.

EnterpriseTransport & Logistics

Kompletny system à la Uber, z osobnymi aplikacjami dla lekarzy i pacjentów. Ułatwia cały proces umawiania wizyt domowych, a także oferuje model B2B z API dla partnerów zewnętrznych. W 2020r. pozyskał 3,7mln euro dofinansowania w serii A.

HealthcareStartup

Apka mobilna, która pozwala przewodnikom turystycznym zastąpić tradycyjny zestaw słuchawkowy nowoczesnym rozwiązaniem, umożliwiającym uproszczoną komunikację za pomocą apki „turysta”.

B2BTelecommunication

Aplikacja mobilna, która upraszcza złożone procesy biznesowe i usprawnia przepływ danych, umożliwiając standaryzację działalności biznesowej w dziesięciu krajach, w dziesięciu wersjach językowych.

Enterprise

Rozwiązanie PWA i m-commerce pozwalające klientom kupować produkty, zarządzać kartami lojalnościowymi i być na bieżąco z newsami modowymi, trendami, wskazówkami, poradami i nie tylko.

EnterpriseM-Commerce

Proste w użyciu narzędzie dla marynarzy do zarządzania certyfikatami, informowania o dacie wygaśnięcia i możliwości ich odnowienia, a także do tworzenia CV, odpowiadania na ogłoszenia o pracę i obliczania czasu pracy.

B2BTransport & Logistics

CRM dla wiodącej manufaktury produktów do zarządzania flotą, relacjami z klientami i procesami sprzedażowymi oraz wewnętrznymi działaniami biznesowymi.

B2BEnterpriseTransport & Logistics

Supra Care umożliwia placówkom opiekuńczym zarządzanie indywidualnymi planami pacjentów, organizowanie procesów pracy i podejmowanie decyzji opartych na danych, w celu zwiększenia wydajności i jakości opieki.

B2BEnterpriseHealthcare

Oparty na chmurze system zarządzania, który zapewnia cyfrową zgodność ze złożonymi standardami bezpieczeństwa żywności w placówkach medycznych i zestawia wszystkie dane w celu regularnego raportowania.

B2BHealthcare

Aplikacja mobilna i platforma internetowa umożliwiająca użytkownikom wyszukiwanie osobistych trenerów na podstawie lokalizacji, oferowanych usług i recenzji oraz ułatwiająca proces rezerwacji i płatności.

B2BFitnessStartup

Rozwiązanie mobilne dla pracowników sektora logistycznego zawierające międzynarodowe regulacje handlowe, przelicznik jednostek, specyfikacje kontenerów, czas na świecie, konwerter walut i wiele więcej.

EnterpriseTransport & Logistics

Aplikacja React Native przypominająca o zaleceniach lekarskich, która pomaga pacjentom z rakiem przyjmować leki oraz powiadamia ich o kolejnych dawkach.

Healthcare